Ipswich Race 3 - 1350m Seven News Mdn Plate
Enidzel (ex: Almandine)
Tnr: Stuart Kendrick
Rdr: Pakenham Race 8 - 1200m All Stars Take On Sportsbet Hcp (64)
Villefranche (ex: Stormy Victoria)
Tnr: M G and M Price and Kent
Rdr: Craig Newitt
Wellington Race 7 - 1100m KFC Wellington (Bm58)
Pyromania (ex: Palazzo Cristallo)
Tnr: Clint Lundholm
Rdr: Nick Heywood
Pioneer Park Race 7 - 1400m Pioneer Park Anniversary Cup (Bm76)
Beaudesert Race 7 - 1400m TAB We're On Hcp (58)
Bertinelli (ex: The Huntress)
Tnr: Matthew Dunn
Rdr: Belmont Park Race 6 - 1000m Mrs Mac's (Bm66+)
Colossal (ex: Hallowell Belle)
Tnr: G and A Williams
Rdr: Chris Parnham
Bowen Race 1 - 1000m (Bm50)
Acoustix (ex: Alberton Park)
Tnr: Joao M Campeao
Rdr: Shae Nielson
Caulfield Race 3 - 1400m Vale Rod McQueen (Bm70)
Funzelle (ex: Daisy's Joy)
Tnr: P and K Moody and Coleman
Rdr: Thomas Stockdale
Caulfield Race 4 - 1100m Beretta's Langwarrin Hotel (Bm78)
Holly Lolly (ex: Zaina Rizeena)
Tnr: Clinton McDonald
Rdr: Zac Spain
Eagle Farm Race 5 - 1400m Aquis Stallions Sires' Produce Stakes Gr2
Bittercreek (ex: Rose Of Cimmaron)
Tnr: L and T Corstens
Rdr: Blake Shinn
Eagle Farm Race 6 - 1400m Mullins Lawyers Fred Best Classic Gr3
Amur (ex: Leopard)
Tnr: James Cummings
Rdr: James Orman
Eagle Farm Race 6 - 1400m Mullins Lawyers Fred Best Classic Gr3
Moravia (ex: Our Crown Mistress)
Tnr: Michael Freedman
Rdr: Mark Zahra
Eagle Farm Race 9 - 1200m Magic Millions Helen Coughlan Stakes
Eagle Farm Race 9 - 1200m Magic Millions Helen Coughlan Stakes
Eagle Farm Race 9 - 1200m Magic Millions Helen Coughlan Stakes
Hip Hip Hurrah (ex: Pure Elation)
Tnr: Michael Freedman
Rdr: Kyle Wilson-Taylor
Eagle Farm Race 9 - 1200m Magic Millions Helen Coughlan Stakes
Maid To Fit (ex: Perfect Fit)
Tnr: Kelly Schweida
Rdr: James Orman
Morphettville Race 3 - 1600m Sportsbet Bet With Mates (Bm74)
Morphettville Race 8 - 1100m Grand Syndicates Hcp (64)
Cork Harbour (ex: Maritimo)
Tnr: Dean Saxon
Rdr: Margaret Collett
Newcastle Race 5 - 1250m Reward Hospitality 'MHF Cup' Midway (Bm68)
Head Of The Herd (ex: Purely Spectacular)
Tnr: R and W Freedman
Rdr: Mitchell Bell
Rosehill Race 2 - 1300m Ranvet Hcp
Rosehill Race 4 - 1500m Egroup Protective Services (Bm72)
Franz Josef (ex: Embroidered Silk)
Tnr: G and S Ryan and Alexiou
Rdr: Kerrin McEvoy
Rosehill Race 4 - 1500m Egroup Protective Services (Bm72)
Rosehill Race 7 - 2000m Lord Mayors Cup
Williamsburg (ex: Fenway)
Tnr: G and S Ryan and Alexiou
Rdr: Zac Lloyd
Rosehill Race 8 - 1800m TAB (Bm78)
Holstein (ex: Affairoftheheart)
Tnr: Matthew Dunn
Rdr: Joshua Parr
Rosehill Race 10 - 1200m Rosehill Bowling Club (Bm78)
Pioneer River (ex: Ocean Of Tears)
Tnr: Ciaron Maher
Rdr: Ben Allen
Singapore Race 5 - 1000m Hcp (C5)
Run Buddy Run (ex: Midnight Revels)
Tnr: Richard Lim
Rdr: B Pinheiro
Singapore Race 9 - 1100m Hcp (C3)
Grand Avante (ex: Margaery Tyrell)
Tnr: Dan Meagher
Rdr: I Saifudin
Kilcoy Race 6 - 1200m Ladbrokes Kilcoy Cup (Bm65)
Thunder Mania (ex: Imana)
Tnr: J and S Symons and Laxon
Rdr: Micheal Hellyer
Murwillumbah Race 5 - 1550m Murwillumbah Services Club (Bm58)
Bertinelli (ex: The Huntress)
Tnr: Matthew Dunn
Rdr: Claire Ramsbotham
Muswellbrook Race 3 - 1280m Widden Stud Mdn Hcp
Dreambender (ex: Hussyanna)
Tnr: Todd Howlett
Rdr: Ashley Morgan
Muswellbrook Race 6 - 1280m Shorty Cribb Aberdeen Cup (Bm82)
Buffet Buster (ex: More For Me)
Tnr: Stirling Osland
Rdr: Ben Looker
Wangaratta Race 9 - 1300m Ovens Ford Wangaratta (Bm58)
Jetfoil (ex: Travessia)
Tnr: Steven Noble
Rdr: Samantha Noble
Northam Race 7 - 1600m Air Roofing WA Day Cup (Bm66+)
Alberich (ex: Seeking)
Tnr: Mitchell Pateman
Rdr: Holly Watson