Ipswich Race 8 - 1200m Schweppes Hcp (C5)
Ipswich Race 8 - 1200m Schweppes Hcp (C5)
Jovita (ex: Bennetta)
Tnr: Lee Freedman
Rdr: Samantha Collett
Ipswich Race 8 - 1200m Schweppes Hcp (C5)
Mount Fuji (ex: Ichihara)
Tnr: Gillian Heinrich
Rdr: Jake Bayliss
Randwick-Kensington Race 1 - 1400m Golden Mile @ Darley Hcp
Dark Arts (ex: Zasorceress)
Tnr: M, W and J Hawkes
Rdr: Zac Lloyd
Randwick-Kensington Race 3 - 1300m James Squire (Bm68)
Franz Josef (ex: Embroidered Silk)
Tnr: G and S Ryan and Alexiou
Rdr: Nash Rawiller
Randwick-Kensington Race 8 - 1400m Hyland Race Colours (Bm78)
Franz Josef (ex: Embroidered Silk)
Tnr: G and S Ryan and Alexiou
Rdr: Sandown-Hillside Race 5 - 1000m Evergreen Turf (Bm78)
Excess (ex: Overreach)
Tnr: Julius Sandhu
Rdr: Beau Mertens
Sandown-Hillside Race 8 - 1300m Sportsbet Same Race Multi (Bm70)
Funzelle (ex: Daisy's Joy)
Tnr: P and K Moody and Coleman
Rdr: Tatum Bull
Gosford Race 1 - 1100m Tooheys New Super Mdn Hcp
Floodgates (ex: Slow The Flow)
Tnr: Matthew Smith
Rdr: Jay Ford
Gosford Race 1 - 1100m Tooheys New Super Mdn Hcp
Du Cap (ex: World Joy)
Tnr: Clarry Conners
Rdr: Braith Nock
Gosford Race 2 - 1100m Gosford IT Mdn Plate
Gosford Race 9 - 1100m TAB (Bm64)
Scarzel (ex: Scarlet Rain)
Tnr: Cameron Crockett
Rdr: Reece Jones
Grafton Race 8 - 1420m Edwards Irrigation Consulting Hcp (C1)
Bertinelli (ex: The Huntress)
Tnr: Matthew Dunn
Rdr: Matthew McGuren
Grafton Race 9 - 1420m BNA Buses Hcp (C1)
Grafton Race 10 - 1190m Westlawn Finance Grafton Cup 18 July (Bm82)
Buffet Buster (ex: More For Me)
Tnr: Stirling Osland
Rdr: Ben Looker
Wangaratta Race 1 - 1170m Pacific Hire Mdn Plate
Villefranche (ex: Stormy Victoria)
Tnr: M G and M Price and Kent
Rdr: Craig Newitt
Albany Race 4 - 1100m Albany Stock Feeds Trainer Of The Year (Bm58+)
Urban Warrior (ex: Urban Groove)
Tnr: Alan L Smith
Rdr: Kyra Yuill
Cranbourne Race 5 - 1000m BOQ Frankston Hcp (C1)
Celebration (ex: Bariloche)
Tnr: L and L Kennewell and Yeomans
Rdr: Zac Spain
Port Augusta Race 7 - 1200m Westside Vegie Patch Hcp (54)
More Snitzel (ex: More Stories)
Tnr: Heidi Smith
Rdr: Dylan Caboche
Scone Race 1 - 1300m Select Events Mdn Plate
Dreambender (ex: Hussyanna)
Tnr: Todd Howlett
Rdr: Dylan Gibbons
Scone Race 2 - 1000m Scone RSL Mdn Hcp
Scone Race 6 - 1300m Lion Hcp (C2)
Head Of The Herd (ex: Purely Spectacular)
Tnr: R and W Freedman
Rdr: Tommy Berry
Townsville Race 2 - 1400m Townsville Mazda BT-50 Hcp
Acrobatic (ex: Emotional Circus)
Tnr: Chelsea Jokic
Rdr: Chelsea Jokic
Townsville Race 6 - 1200m MM Electrical Townsville Hcp (C3)
Indicative (ex: Insinuating)
Tnr: Gavin Kinlyside
Rdr: Graham Kliese
Townsville Race 8 - 1000m Wentworth Electrical Hcp (55)
Dickin Medal (ex: Medaglia)
Tnr: Graham Hughes
Rdr: Justin P Stanley
Belmont Park Race 4 - 1000m Happy 40th Danny Wilkinson (Rs1mw)
Avoidance (ex: Risk Aversion)
Tnr: Steve Wolfe
Rdr: Shaun McGruddy
Doomben Race 3 - 1350m Moreton Hire Plate
Amur (ex: Leopard)
Tnr: James Cummings
Rdr: James Orman
Doomben Race 6 - 1200m Spirit Of Boom Classic Gr2
Bittercreek (ex: Rose Of Cimmaron)
Tnr: L and T Corstens
Rdr: Blake Shinn
Doomben Race 7 - 1110m Magic Millions Bright Shadow
Maid To Fit (ex: Perfect Fit)
Tnr: Kelly Schweida
Rdr: Cejay Graham
Doomben Race 8 - 1200m Ladbrokes Doomben 10,000 Gr1
Wee Nessy (ex: Later Gator)
Tnr: M G and M Price and Kent
Rdr: Adam Hyeronimus
Morphettville Parks Race 3 - 1400m The Fotobase Group (Rs1ly)
Scone Race 3 - 1100m Arrowfield Woodlands Stakes
Lazzura (ex: Laguna Azzurra)
Tnr: Chris Waller
Rdr: Tommy Berry
Singapore Race 10 - 1400m Hcp (C3)
Grand Avante (ex: Margaery Tyrell)
Tnr: Dan Meagher
Rdr: I Saifudin